Raw Ryvenite

Raw Ryvenite

Ryvenite

Πού θα το συλλέξεις

Πού θα το βρεις
Dungeons Svarog's Hoard Στάδιο 3
4.7/⚡
6 ενέργεια 32.9 ανά προσπάθεια 85.0% πιθανότητα ~2 προσπάθειες ~12 ⚡/πτώση
Dungeons Workshop of Ptah Στάδιο 3
4.7/⚡
6 ενέργεια 32.9 ανά προσπάθεια 85.0% πιθανότητα ~2 προσπάθειες ~12 ⚡/πτώση
Dungeons Svarog's Hoard Στάδιο 2
4.6/⚡
6 ενέργεια 31.4 ανά προσπάθεια 87.5% πιθανότητα ~2 προσπάθειες ~12 ⚡/πτώση 98% του καλύτερου
Dungeons Workshop of Ptah Στάδιο 2
4.6/⚡
6 ενέργεια 31.4 ανά προσπάθεια 87.5% πιθανότητα ~2 προσπάθειες ~12 ⚡/πτώση 98% του καλύτερου
Dungeons Svarog's Hoard Στάδιο 1
4.5/⚡
6 ενέργεια 30.0 ανά προσπάθεια 90.0% πιθανότητα ~2 προσπάθειες ~12 ⚡/πτώση 96% του καλύτερου
Dungeons Workshop of Ptah Στάδιο 1
4.5/⚡
6 ενέργεια 30.0 ανά προσπάθεια 90.0% πιθανότητα ~2 προσπάθειες ~12 ⚡/πτώση 96% του καλύτερου
Dungeons Svarog's Hoard Στάδιο 6
4.3/⚡
8 ενέργεια 46.0 ανά προσπάθεια 75.0% πιθανότητα ~2 προσπάθειες ~16 ⚡/πτώση 92% του καλύτερου
Dungeons Workshop of Ptah Στάδιο 6
4.3/⚡
8 ενέργεια 46.0 ανά προσπάθεια 75.0% πιθανότητα ~2 προσπάθειες ~16 ⚡/πτώση 92% του καλύτερου
Dungeons Svarog's Hoard Στάδιο 5
4.0/⚡
8 ενέργεια 43.8 ανά προσπάθεια 72.5% πιθανότητα ~2 προσπάθειες ~16 ⚡/πτώση 85% του καλύτερου
Dungeons Workshop of Ptah Στάδιο 5
4.0/⚡
8 ενέργεια 43.8 ανά προσπάθεια 72.5% πιθανότητα ~2 προσπάθειες ~16 ⚡/πτώση 85% του καλύτερου
Dungeons Svarog's Hoard Στάδιο 4
3.9/⚡
8 ενέργεια 38.8 ανά προσπάθεια 80.0% πιθανότητα ~2 προσπάθειες ~16 ⚡/πτώση 83% του καλύτερου
Dungeons Workshop of Ptah Στάδιο 4
3.9/⚡
8 ενέργεια 38.8 ανά προσπάθεια 80.0% πιθανότητα ~2 προσπάθειες ~16 ⚡/πτώση 83% του καλύτερου
Dungeons Svarog's Hoard Στάδιο 9
3.8/⚡
10 ενέργεια 73.3 ανά προσπάθεια 52.0% πιθανότητα ~2 προσπάθειες ~20 ⚡/πτώση 82% του καλύτερου
Dungeons Workshop of Ptah Στάδιο 9
3.8/⚡
10 ενέργεια 73.3 ανά προσπάθεια 52.0% πιθανότητα ~2 προσπάθειες ~20 ⚡/πτώση 82% του καλύτερου
Dungeons Svarog's Hoard Στάδιο 8
3.6/⚡
10 ενέργεια 65.0 ανά προσπάθεια 56.0% πιθανότητα ~2 προσπάθειες ~20 ⚡/πτώση 78% του καλύτερου
Dungeons Workshop of Ptah Στάδιο 8
3.6/⚡
10 ενέργεια 65.0 ανά προσπάθεια 56.0% πιθανότητα ~2 προσπάθειες ~20 ⚡/πτώση 78% του καλύτερου
Dungeons Svarog's Hoard Στάδιο 7
3.5/⚡
10 ενέργεια 58.3 ανά προσπάθεια 60.0% πιθανότητα ~2 προσπάθειες ~20 ⚡/πτώση 75% του καλύτερου
Dungeons Workshop of Ptah Στάδιο 7
3.5/⚡
10 ενέργεια 58.3 ανά προσπάθεια 60.0% πιθανότητα ~2 προσπάθειες ~20 ⚡/πτώση 75% του καλύτερου
Dungeons Svarog's Hoard Στάδιο 15
3.4/⚡
14 ενέργεια 141.2 ανά προσπάθεια 34.0% πιθανότητα ~3 προσπάθειες ~42 ⚡/πτώση 73% του καλύτερου
Dungeons Workshop of Ptah Στάδιο 15
3.4/⚡
14 ενέργεια 141.2 ανά προσπάθεια 34.0% πιθανότητα ~3 προσπάθειες ~42 ⚡/πτώση 73% του καλύτερου
Dungeons Svarog's Hoard Στάδιο 12
3.4/⚡
12 ενέργεια 97.6 ανά προσπάθεια 42.0% πιθανότητα ~3 προσπάθειες ~36 ⚡/πτώση 73% του καλύτερου
Dungeons Workshop of Ptah Στάδιο 12
3.4/⚡
12 ενέργεια 97.6 ανά προσπάθεια 42.0% πιθανότητα ~3 προσπάθειες ~36 ⚡/πτώση 73% του καλύτερου
Dungeons Svarog's Hoard Στάδιο 11
3.3/⚡
12 ενέργεια 89.9 ανά προσπάθεια 44.5% πιθανότητα ~3 προσπάθειες ~36 ⚡/πτώση 71% του καλύτερου
Dungeons Workshop of Ptah Στάδιο 11
3.3/⚡
12 ενέργεια 89.9 ανά προσπάθεια 44.5% πιθανότητα ~3 προσπάθειες ~36 ⚡/πτώση 71% του καλύτερου
Dungeons Svarog's Hoard Στάδιο 10
3.3/⚡
12 ενέργεια 84.3 ανά προσπάθεια 47.0% πιθανότητα ~3 προσπάθειες ~36 ⚡/πτώση 71% του καλύτερου
Dungeons Workshop of Ptah Στάδιο 10
3.3/⚡
12 ενέργεια 84.3 ανά προσπάθεια 47.0% πιθανότητα ~3 προσπάθειες ~36 ⚡/πτώση 71% του καλύτερου
Dungeons Svarog's Hoard Στάδιο 14
3.3/⚡
14 ενέργεια 130.0 ανά προσπάθεια 35.5% πιθανότητα ~3 προσπάθειες ~42 ⚡/πτώση 71% του καλύτερου
Dungeons Workshop of Ptah Στάδιο 14
3.3/⚡
14 ενέργεια 130.0 ανά προσπάθεια 35.5% πιθανότητα ~3 προσπάθειες ~42 ⚡/πτώση 71% του καλύτερου
Dungeons Svarog's Hoard Στάδιο 13
3.2/⚡
14 ενέργεια 120.0 ανά προσπάθεια 37.0% πιθανότητα ~3 προσπάθειες ~42 ⚡/πτώση 68% του καλύτερου
Dungeons Workshop of Ptah Στάδιο 13
3.2/⚡
14 ενέργεια 120.0 ανά προσπάθεια 37.0% πιθανότητα ~3 προσπάθειες ~42 ⚡/πτώση 68% του καλύτερου
Campaign Avalon Στάδια 1–9 Story
2.0/⚡
6 ενέργεια 60.0 ανά προσπάθεια 20.0% πιθανότητα ~5 προσπάθειες ~30 ⚡/πτώση 43% του καλύτερου
Campaign Asgard Στάδια 1–9 Story
2.0/⚡
6 ενέργεια 60.0 ανά προσπάθεια 20.0% πιθανότητα ~5 προσπάθειες ~30 ⚡/πτώση 43% του καλύτερου
Campaign Vyraj Στάδια 1–9 Story
2.0/⚡
6 ενέργεια 60.0 ανά προσπάθεια 20.0% πιθανότητα ~5 προσπάθειες ~30 ⚡/πτώση 43% του καλύτερου
Campaign Olympus Στάδια 1–9 Story
2.0/⚡
6 ενέργεια 60.0 ανά προσπάθεια 20.0% πιθανότητα ~5 προσπάθειες ~30 ⚡/πτώση 43% του καλύτερου
Campaign Aaru Στάδια 1–9 Story
2.0/⚡
6 ενέργεια 60.0 ανά προσπάθεια 20.0% πιθανότητα ~5 προσπάθειες ~30 ⚡/πτώση 43% του καλύτερου
Campaign Izumo Στάδια 1–9 Story
2.0/⚡
6 ενέργεια 60.0 ανά προσπάθεια 20.0% πιθανότητα ~5 προσπάθειες ~30 ⚡/πτώση 43% του καλύτερου
Campaign Omeyocan Στάδια 1–9 Story
2.0/⚡
6 ενέργεια 60.0 ανά προσπάθεια 20.0% πιθανότητα ~5 προσπάθειες ~30 ⚡/πτώση 43% του καλύτερου
Campaign Tian Στάδια 1–9 Story
2.0/⚡
6 ενέργεια 60.0 ανά προσπάθεια 20.0% πιθανότητα ~5 προσπάθειες ~30 ⚡/πτώση 43% του καλύτερου
Campaign Ekur Στάδια 1–9 Story
2.0/⚡
6 ενέργεια 60.0 ανά προσπάθεια 20.0% πιθανότητα ~5 προσπάθειες ~30 ⚡/πτώση 43% του καλύτερου
Campaign Avalon Στάδιο 10 Story
1.5/⚡
8 ενέργεια 60.0 ανά προσπάθεια 20.0% πιθανότητα ~5 προσπάθειες ~40 ⚡/πτώση 32% του καλύτερου
Campaign Asgard Στάδιο 10 Story
1.5/⚡
8 ενέργεια 60.0 ανά προσπάθεια 20.0% πιθανότητα ~5 προσπάθειες ~40 ⚡/πτώση 32% του καλύτερου
Campaign Vyraj Στάδιο 10 Story
1.5/⚡
8 ενέργεια 60.0 ανά προσπάθεια 20.0% πιθανότητα ~5 προσπάθειες ~40 ⚡/πτώση 32% του καλύτερου
Campaign Olympus Στάδιο 10 Story
1.5/⚡
8 ενέργεια 60.0 ανά προσπάθεια 20.0% πιθανότητα ~5 προσπάθειες ~40 ⚡/πτώση 32% του καλύτερου
Campaign Aaru Στάδιο 10 Story
1.5/⚡
8 ενέργεια 60.0 ανά προσπάθεια 20.0% πιθανότητα ~5 προσπάθειες ~40 ⚡/πτώση 32% του καλύτερου
Campaign Izumo Στάδιο 10 Story
1.5/⚡
8 ενέργεια 60.0 ανά προσπάθεια 20.0% πιθανότητα ~5 προσπάθειες ~40 ⚡/πτώση 32% του καλύτερου
Campaign Omeyocan Στάδιο 10 Story
1.5/⚡
8 ενέργεια 60.0 ανά προσπάθεια 20.0% πιθανότητα ~5 προσπάθειες ~40 ⚡/πτώση 32% του καλύτερου
Campaign Tian Στάδιο 10 Story
1.5/⚡
8 ενέργεια 60.0 ανά προσπάθεια 20.0% πιθανότητα ~5 προσπάθειες ~40 ⚡/πτώση 32% του καλύτερου
Campaign Ekur Στάδιο 10 Story
1.5/⚡
8 ενέργεια 60.0 ανά προσπάθεια 20.0% πιθανότητα ~5 προσπάθειες ~40 ⚡/πτώση 32% του καλύτερου
Campaign Avalon Στάδια 1–9 Adventure
1.5/⚡
10 ενέργεια 75.0 ανά προσπάθεια 20.0% πιθανότητα ~5 προσπάθειες ~50 ⚡/πτώση 32% του καλύτερου
Campaign Avalon Στάδιο 10 Adventure
1.5/⚡
12 ενέργεια 90.0 ανά προσπάθεια 20.0% πιθανότητα ~5 προσπάθειες ~60 ⚡/πτώση 32% του καλύτερου
Campaign Asgard Στάδια 1–9 Adventure
1.5/⚡
10 ενέργεια 75.0 ανά προσπάθεια 20.0% πιθανότητα ~5 προσπάθειες ~50 ⚡/πτώση 32% του καλύτερου
Campaign Asgard Στάδιο 10 Adventure
1.5/⚡
12 ενέργεια 90.0 ανά προσπάθεια 20.0% πιθανότητα ~5 προσπάθειες ~60 ⚡/πτώση 32% του καλύτερου
Campaign Vyraj Στάδια 1–9 Adventure
1.5/⚡
10 ενέργεια 75.0 ανά προσπάθεια 20.0% πιθανότητα ~5 προσπάθειες ~50 ⚡/πτώση 32% του καλύτερου
Campaign Vyraj Στάδιο 10 Adventure
1.5/⚡
12 ενέργεια 90.0 ανά προσπάθεια 20.0% πιθανότητα ~5 προσπάθειες ~60 ⚡/πτώση 32% του καλύτερου
Campaign Olympus Στάδια 1–9 Adventure
1.5/⚡
10 ενέργεια 75.0 ανά προσπάθεια 20.0% πιθανότητα ~5 προσπάθειες ~50 ⚡/πτώση 32% του καλύτερου
Campaign Olympus Στάδιο 10 Adventure
1.5/⚡
12 ενέργεια 90.0 ανά προσπάθεια 20.0% πιθανότητα ~5 προσπάθειες ~60 ⚡/πτώση 32% του καλύτερου
Campaign Aaru Στάδια 1–9 Adventure
1.5/⚡
10 ενέργεια 75.0 ανά προσπάθεια 20.0% πιθανότητα ~5 προσπάθειες ~50 ⚡/πτώση 32% του καλύτερου
Campaign Aaru Στάδιο 10 Adventure
1.5/⚡
12 ενέργεια 90.0 ανά προσπάθεια 20.0% πιθανότητα ~5 προσπάθειες ~60 ⚡/πτώση 32% του καλύτερου
Campaign Izumo Στάδια 1–9 Adventure
1.5/⚡
10 ενέργεια 75.0 ανά προσπάθεια 20.0% πιθανότητα ~5 προσπάθειες ~50 ⚡/πτώση 32% του καλύτερου
Campaign Izumo Στάδιο 10 Adventure
1.5/⚡
12 ενέργεια 90.0 ανά προσπάθεια 20.0% πιθανότητα ~5 προσπάθειες ~60 ⚡/πτώση 32% του καλύτερου
Campaign Omeyocan Στάδια 1–9 Adventure
1.5/⚡
10 ενέργεια 75.0 ανά προσπάθεια 20.0% πιθανότητα ~5 προσπάθειες ~50 ⚡/πτώση 32% του καλύτερου
Campaign Omeyocan Στάδιο 10 Adventure
1.5/⚡
12 ενέργεια 90.0 ανά προσπάθεια 20.0% πιθανότητα ~5 προσπάθειες ~60 ⚡/πτώση 32% του καλύτερου
Campaign Tian Στάδια 1–9 Adventure
1.5/⚡
10 ενέργεια 75.0 ανά προσπάθεια 20.0% πιθανότητα ~5 προσπάθειες ~50 ⚡/πτώση 32% του καλύτερου
Campaign Tian Στάδιο 10 Adventure
1.5/⚡
12 ενέργεια 90.0 ανά προσπάθεια 20.0% πιθανότητα ~5 προσπάθειες ~60 ⚡/πτώση 32% του καλύτερου
Campaign Ekur Στάδια 1–9 Adventure
1.5/⚡
10 ενέργεια 75.0 ανά προσπάθεια 20.0% πιθανότητα ~5 προσπάθειες ~50 ⚡/πτώση 32% του καλύτερου
Campaign Ekur Στάδιο 10 Adventure
1.5/⚡
12 ενέργεια 90.0 ανά προσπάθεια 20.0% πιθανότητα ~5 προσπάθειες ~60 ⚡/πτώση 32% του καλύτερου
Campaign Avalon Στάδια 1–9 Heroic
1.5/⚡
14 ενέργεια 105.0 ανά προσπάθεια 20.0% πιθανότητα ~5 προσπάθειες ~70 ⚡/πτώση 32% του καλύτερου
Campaign Avalon Στάδιο 10 Heroic
1.5/⚡
16 ενέργεια 120.0 ανά προσπάθεια 20.0% πιθανότητα ~5 προσπάθειες ~80 ⚡/πτώση 32% του καλύτερου
Campaign Asgard Στάδια 1–9 Heroic
1.5/⚡
14 ενέργεια 105.0 ανά προσπάθεια 20.0% πιθανότητα ~5 προσπάθειες ~70 ⚡/πτώση 32% του καλύτερου
Campaign Asgard Στάδιο 10 Heroic
1.5/⚡
16 ενέργεια 120.0 ανά προσπάθεια 20.0% πιθανότητα ~5 προσπάθειες ~80 ⚡/πτώση 32% του καλύτερου
Campaign Vyraj Στάδια 1–9 Heroic
1.5/⚡
14 ενέργεια 105.0 ανά προσπάθεια 20.0% πιθανότητα ~5 προσπάθειες ~70 ⚡/πτώση 32% του καλύτερου
Campaign Vyraj Στάδιο 10 Heroic
1.5/⚡
16 ενέργεια 120.0 ανά προσπάθεια 20.0% πιθανότητα ~5 προσπάθειες ~80 ⚡/πτώση 32% του καλύτερου
Campaign Olympus Στάδια 1–9 Heroic
1.5/⚡
14 ενέργεια 105.0 ανά προσπάθεια 20.0% πιθανότητα ~5 προσπάθειες ~70 ⚡/πτώση 32% του καλύτερου
Campaign Olympus Στάδιο 10 Heroic
1.5/⚡
16 ενέργεια 120.0 ανά προσπάθεια 20.0% πιθανότητα ~5 προσπάθειες ~80 ⚡/πτώση 32% του καλύτερου
Campaign Aaru Στάδια 1–9 Heroic
1.5/⚡
14 ενέργεια 105.0 ανά προσπάθεια 20.0% πιθανότητα ~5 προσπάθειες ~70 ⚡/πτώση 32% του καλύτερου
Campaign Aaru Στάδιο 10 Heroic
1.5/⚡
16 ενέργεια 120.0 ανά προσπάθεια 20.0% πιθανότητα ~5 προσπάθειες ~80 ⚡/πτώση 32% του καλύτερου
Campaign Izumo Στάδια 1–9 Heroic
1.5/⚡
14 ενέργεια 105.0 ανά προσπάθεια 20.0% πιθανότητα ~5 προσπάθειες ~70 ⚡/πτώση 32% του καλύτερου
Campaign Izumo Στάδιο 10 Heroic
1.5/⚡
16 ενέργεια 120.0 ανά προσπάθεια 20.0% πιθανότητα ~5 προσπάθειες ~80 ⚡/πτώση 32% του καλύτερου
Campaign Omeyocan Στάδια 1–9 Heroic
1.5/⚡
14 ενέργεια 105.0 ανά προσπάθεια 20.0% πιθανότητα ~5 προσπάθειες ~70 ⚡/πτώση 32% του καλύτερου
Campaign Omeyocan Στάδιο 10 Heroic
1.5/⚡
16 ενέργεια 120.0 ανά προσπάθεια 20.0% πιθανότητα ~5 προσπάθειες ~80 ⚡/πτώση 32% του καλύτερου
Campaign Tian Στάδια 1–9 Heroic
1.5/⚡
14 ενέργεια 105.0 ανά προσπάθεια 20.0% πιθανότητα ~5 προσπάθειες ~70 ⚡/πτώση 32% του καλύτερου
Campaign Tian Στάδιο 10 Heroic
1.5/⚡
16 ενέργεια 120.0 ανά προσπάθεια 20.0% πιθανότητα ~5 προσπάθειες ~80 ⚡/πτώση 32% του καλύτερου
Campaign Ekur Στάδια 1–9 Heroic
1.5/⚡
14 ενέργεια 105.0 ανά προσπάθεια 20.0% πιθανότητα ~5 προσπάθειες ~70 ⚡/πτώση 32% του καλύτερου
Campaign Ekur Στάδιο 10 Heroic
1.5/⚡
16 ενέργεια 120.0 ανά προσπάθεια 20.0% πιθανότητα ~5 προσπάθειες ~80 ⚡/πτώση 32% του καλύτερου